Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych oferuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają specjalne właściwości, pozwalające na uzyskiwanie świetnych rezultatów. Dostępne tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na bazie nowoczesnych technologii nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od ułożenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku bardzo dobrze sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich wykonania. Podany wyrób to spójny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie internetowej.

Jeśli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje gwarancję, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem konkretnej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci interesujący jego zakupem mogą zapoznać się z prezentacją na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek zapytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Warto zdecydować na taki określony wyrób, by mieć gwarancję imponującej jakości. Ze względu na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych okolicznościach.

You may also like...