Nowatorskie ukierunkowanie do realizacji projektów wnętrz

Nowoczesne podejście do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w wyborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni specjaliści zabiegają o to, aby utrzymana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, dba się o utrzymanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz koloru. Dzięki temu, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można oczekiwać wszystko przebiegnie sprawnie. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Jeżeli natomiast klient chciałby uzyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie boją się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, żeby przekonać się o tym. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą czuwają też eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i zasad designu sprawia, że cały zespół wykonuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio współpracuje z marką KAMAR, w obrębie realizacji elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonywane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie ze wstępnymi ustaleniami. Zrobione mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe a także różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz i zamontowanie zamawianych elementów umeblowania. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

You may also like...