Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra alternatywa dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to świetna alternatywa dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Znajduje się blisko Rewy oraz Gdyni. Unowocześnione i gustownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu czuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w droższych obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest tłoczno.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które uwielbiają odpoczywać w spokoju, a mimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to salon z kuchnią, mniejsza łazienka i jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim idealnie będą czuły się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament taki jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzać wakacje nad Morzem Bałtyckim, niezależnie od tego, jakie preferują czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować wirtualnie lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa również na wygodę podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny i komfortowy lokal z trzema sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym.

You may also like...